Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SMS od księdza: Przyjdźcie na egzekucję

Utworzony przez kolo olo, 15 marca 2009 r. o 20:48 Powrót do artykułu
nauczyciel napisał:
Teraz ksmowicze do lekcji - bo jutro czeka was szkoła - ks. Wojtek za was nie będzie się uczył. Pomogliście mu zrobić aferę, a teraz wracać do nauki!!!
Czy ksiądz finansował malolatom te smsy?Rodzice kontrolujcie telefony swoich ANIOŁKÓW bo poślą Was z torbami idąc tą drogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafianie zasługują na mądrego księdza a nie chłystka co nioe umie wygłosić kazania,sepleni,mówi szybko i z nienawiścią.To nie jest język kapłana.Rzecznik Metropolity Lubelskiego poparł zachowanie wikarego -powinien za to być ODWOŁANY.Prosimy Boga o zesłanie wikarego na zabitą wiochę żeby nie było tam gimnazjum/wiadomo dlaczego/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiona napisał:
Z tego co czytam, to od wielu wielu lat w Milejowie księża odstawiają jakieś szopki. Czy nie możecie się zebrać i pojechać lub napisać do biskupa, że nie chcecie danego księdza, bo... i wypunktować wszystko? Milejów chyba lubi cierpieć i przyglądać się cierpliwie co klechy bezkarnie wyprawiają. Niedługo to żaden ksiądz nie będzie chciał tam pracować, bo po takich poprzednikach, to sam diabeł nie podejmie się pracy. Zróbcie coś z tym, albo przestańcie narzekać. A może sami jesteście warci takich wynalazków jak ks. Wojtek i inni? Obym się myliła... Życzę Milejowowi szczęścia.
Szopki?? Czy to dla pani są szopki ? wg mnie chodziło o inteligencje ludzi: Droga Krzyżowa jest o 16,30 w treści sms-a jest "Matka skazała mnie na śmierć" osoba inteligentna by się domyśliła. A wy ksmowicze nie przejmujcie się tym co pisza ludzie bo nie warto. Trzymajcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konektor napisał:
A ja nie rozumiem tego całego poruszenia. "Kapłani" dwoją się i troją, aby nie tracić wiernych, aby utrzymać w ryzach swoje ŹRÓDŁO UTRZYMANIA, by KASKA na tacę leciała. Może i są księża z prawdziwego powołania, ale jest ich malutko. Reszta to ludzie przebrani za księży, którzy kombinują jak zwiększyć dochody. Mają nowe pomysły, korzystają z dostępnych nowych możliwości technicznych. Zastanawiam się tylko - skoro pisze się tutaj, że to wiadomość SMS, to skąd ten nadawca miał numery telefonów komórkowych do klientów swoich? Przepraszam z góry za stwierzenie "klientów" - ale sam nie wiem jak nazwać inaczej ludzi chodzących do kościoła, skoro za wszystko trzeba tam płacić... Nie mówię, że za darmo ma wszystko być, ale np. za ślub 1500 pogrzeb 1500, to już lekka przesada...
przepraszam bardzo ale ja chodze do kosciola co niedziela i nigdy nie zucam na tacę i nikt jeszcze mnie za to skarcil wiec w kosciele nie terzeba za nic placic! po drogie za slub czy pogrzeb nie placi sie 1500 bo ksiąc jescze nigdy nie powiedzial ze slub kosztoje 1500 i tyle prosze mi zaplacic tylko zawsze mowi co laska wiec podejzewam ze jezeli bys dal nawet 20zl to slub czy pogrzeb i tak by sie odbyl... wiec jezeli nie wiesz jak jest naprawde to nie pisz glupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klecha napisał:
Parafianie zasługują na mądrego księdza a nie chłystka co nioe umie wygłosić kazania,sepleni,mówi szybko i z nienawiścią.To nie jest język kapłana.Rzecznik Metropolity Lubelskiego poparł zachowanie wikarego -powinien za to być ODWOŁANY.Prosimy Boga o zesłanie wikarego na zabitą wiochę żeby nie było tam gimnazjum/wiadomo dlaczego/
Dochodzę do takiego wniosku, że nie warto się udzielać.. bo niestety ale wypowiadają tu się jacyś niepowarzni ludzie... Pan napisał, że ksiądz nie umie wygłosić kazania - to chyba pan ma problemy ze słuchem albo z głową radzę udać się do lekarza... I właśnie kazanie ks. Wojciecha bardzo mnie poruszyło, bo mówi do ludzi, prawdziwie i szczerze. Wreszcie może powoli zniknie ta ciemnota w kościele. dla ludzi najlepszy jest ksiądz "szara myszka", który będzie cicho siedział i nic nie wymagał. niestety jesli sami od siebie nie umiemy wymagać raczej nic nie osiągniemy. A za ludzi, którzy wypisują te oszczerstwa będę się modlić bo trzeba.. trochę szkoda Pamiętajcie, że sprawiedliwie zostaniemy osądzeni u góry.. Każde nasze najmniejsze przewinienie wyjdzie na wierzch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafianinka napisał:
Szopki?? Czy to dla pani są szopki ? wg mnie chodziło o inteligencje ludzi: Droga Krzyżowa jest o 16,30 w treści sms-a jest "Matka skazała mnie na śmierć" osoba inteligentna by się domyśliła. A wy ksmowicze nie przejmujcie się tym co pisza ludzie bo nie warto. Trzymajcie się
Dla mnie 16.30 to godzina zakonczenia pracy i dpiero powrót do domu.tak więc nie nalezy nikogo poniżać, że jest niby nieinteligentny skoro nie brał pod uwagę wlasnie Drogi Krzyżowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo pomysłowa akcja! brawo dla ksiedza i młodziezy!Czemu nie przyciągnąć ludzi do koscioła poprzez smsy? (które z reszta są po 1 gr a z internetu za darmo, więc smieszne te argumenty o tym jak to młodzież traciła pieniądze:)) Z reszta jak sie doczytaliscie Droga Krzyzowa mówiła o obronie zycia-egzekucji ktorej dokonuje sie na nienarodzonych i propagowaniu Duchowej Adopcji. co w tym takiego przerażającego??jestem pełna podziwu dla młodziezy i mam nadzieję ze bedzie inspiracją dla innych środowisk katolickich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asa napisał:
Czy ksiądz finansował malolatom te smsy?Rodzice kontrolujcie telefony swoich ANIOŁKÓW bo poślą Was z torbami idąc tą drogą.
oj ktoś przesadza, smsy w naszych czasach sa po 1 gr, a z internetu nawet za darmo:) nie sądze żeby przez taka akcje ktoś poszedł z torbami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiona napisał:
Z tego co czytam, to od wielu wielu lat w Milejowie księża odstawiają jakieś szopki. Czy nie możecie się zebrać i pojechać lub napisać do biskupa, że nie chcecie danego księdza, bo... i wypunktować wszystko? Milejów chyba lubi cierpieć i przyglądać się cierpliwie co klechy bezkarnie wyprawiają. Niedługo to żaden ksiądz nie będzie chciał tam pracować, bo po takich poprzednikach, to sam diabeł nie podejmie się pracy. Zróbcie coś z tym, albo przestańcie narzekać. A może sami jesteście warci takich wynalazków jak ks. Wojtek i inni? Obym się myliła... Życzę Milejowowi szczęścia.
Nie tylko odstawiaja szopki ale i mają prawa nad wszystkimi. W każdej instytucji liczy się glos najpierw księdza a reszta ludu niech sie przystosuje.Ich nie obowiązują zadne godziny, wtracaja sie w zycie prywatne np. jak kto ubrany,klasyfikuja dzieci według tego, czy pochodza z rodzin rozbitych czy też pelnych.jak sie juz na to patrzy długo to naprawdę trudno nie myślec o takich wynalazkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok napisał:
"Czytając tego smsa pamiętaj ze to nie zaden zart. Zostalem skazany na smierc przez wlasna matke. W piatek nastapi egzekucja. Przyjdz i nie badz obojetny. Kosciol w milejowie godz. 16.30. CO JESZCZE WYMYSLI NSZ KSIADZ? STAC GO NA COS LEPSZEGO? lepiej niech sam zrezygnuje inaczej wywioza go na taczce dzieci na religie boja sie chodzic (mamy egzorcyste w parafii) SZOK tragedia
Drogie dziecko Księży egzorcystów w naszej Archidiecezji jest określona ilość, a Ks. Wojciech do tej określonej ilośći nie należy. Widzę, że słabo poinformowana jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autore napisał:
Skierujcie sprawę do prokuratury przeciw temu księdzu i małolatom i skończy sie wysyłanie smsów do ludzi, którzy tego sobie nie życzą i nie są pełnoletni. Totalne przegięcie w wykonaniu księdza, który jest dorosły. Macie zapewne w komórkach treść tego smsa, więc podstawy są. Dobry prawnik szybko załatwi taką sprawę. Wystarczy tylko chcieć.
Prokurator za smsy? hehe dobre! za obrazliwego czy z pogrózkami owszem... ale zaproszenie na droge krzyzowa chyba nie jest karalne? jakby napisali "przyjdz do koscioła" nikt by sie nie ruszył, a w takiej oprawie jak czytamy efekt był taki ze był pełny koscioł. i brawo dla niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiona napisał:
Z tego co czytam, to od wielu wielu lat w Milejowie księża odstawiają jakieś szopki. Czy nie możecie się zebrać i pojechać lub napisać do biskupa, że nie chcecie danego księdza, bo... i wypunktować wszystko? Milejów chyba lubi cierpieć i przyglądać się cierpliwie co klechy bezkarnie wyprawiają. Niedługo to żaden ksiądz nie będzie chciał tam pracować, bo po takich poprzednikach, to sam diabeł nie podejmie się pracy. Zróbcie coś z tym, albo przestańcie narzekać. A może sami jesteście warci takich wynalazków jak ks. Wojtek i inni? Obym się myliła... Życzę Milejowowi szczęścia.
Dla Twojej informacji wierni nie mogą ot tak powiedzieć nie chcemy tego Księdza a chcemy tego. Sam Biskup o tym decyduje, a my nie mamy na to wpływu. A szopki to my parafianie odstawiamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierna napisał:
Powiem ze juz od dawna nie bylo tak pozytwnego ksiedza w naszej parafii. To ze jego metody sa kontrowersyjne to dobrze. poniewarz moze wkoncu trafi to do mlodych ludzi, A ksm to nie zadna sekta tylko poprostu teraz dzialaja aktywnie i wychodza do ludzi. Uwazam ze takie dzialania powinny byc dobrze widziane, napewno lepjiej niz chowanie sie przed wiernymi... a to ze ksiadz poruszyl i ozywil parafie to sie chwali.. Dziekujmy Bogu za takiego ksiedza. Wierna z Milejowa..
Ksiądz zapewne chciał dobrze (mam nadzieję), ale moim zdaniem mu nie wyszło. Efektem wysłania takiego sms-a jest w pewnym sensie "promocja" księdza, sam nie wiem, księdza nie znam, ale czytając powyższe opinie takie właśnie odnoszę wrażenie. Osobiście nie chciałbym dostać sms-a o takiej treści. Jeżeli chodzi o aktywne wychodzenie do ludzi to mając wybierać, wybrałbym metodę Świadków Jehowy (od razu napiszę - jestem katolikiem) - jak chcę to ich wpuszczę do domu, jak nie chcę to nie wpuszczę. Sms-a chcąc nie chcąc przeczytam, taki sms to dla mnie spam (niechciana wiadomość), nieróżniący się niczym od sms-ów rozsyłanych przez różne sieci telefoniczne o jakiejś tam promocji. Reasumując: - zamiary dobre - wykonanie tragiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klecha napisał:
Parafianie zasługują na mądrego księdza a nie chłystka co nioe umie wygłosić kazania,sepleni,mówi szybko i z nienawiścią.To nie jest język kapłana.Rzecznik Metropolity Lubelskiego poparł zachowanie wikarego -powinien za to być ODWOŁANY.Prosimy Boga o zesłanie wikarego na zabitą wiochę żeby nie było tam gimnazjum/wiadomo dlaczego/
Nie bluźnij... to przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Drogie dziecko Księży egzorcystów w naszej Archidiecezji jest określona ilość, a Ks. Wojciech do tej określonej ilośći nie należy. Widzę, że słabo poinformowana jesteś.
No właśnie niestety ludzie są bardzo płytcy. 95% ludzi piszących to albo złośliwe dzieciaki albo "śmieszni" dorośli.. Osobiście nierozumiem co komu daje wypisywanie bajeczek na ten temat tym nie zabłyśniecie ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok napisał:
"Czytając tego smsa pamiętaj ze to nie zaden zart. Zostalem skazany na smierc przez wlasna matke. W piatek nastapi egzekucja. Przyjdz i nie badz obojetny. Kosciol w milejowie godz. 16.30. CO JESZCZE WYMYSLI NSZ KSIADZ? STAC GO NA COS LEPSZEGO? lepiej niech sam zrezygnuje inaczej wywioza go na taczce dzieci na religie boja sie chodzic (mamy egzorcyste w parafii) SZOK tragedia
no i co w tym szokujacego? czego ludzie sie spodziewali? miesce-kościoł, godzina drogi krzyzowej pewnie stała jak w wiekszosci kosciołow. Kazdy kto w parafii chodzi do koscioła skojarzyłby o co chodzi. Media w szkokujacy sposob nawołuja do prawa do aborcji ( czyli jak mowa w smsie skazania na smierc przez własna matke)a ksiadz w parafii do obrony zycia- aby nie byc obojetnym. a co cie tak zaszokowało w tym smsie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marta~ napisał:
Bardzo pomysłowa akcja! brawo dla ksiedza i młodziezy!Czemu nie przyciągnąć ludzi do koscioła poprzez smsy? (które z reszta są po 1 gr a z internetu za darmo, więc smieszne te argumenty o tym jak to młodzież traciła pieniądze:)) Z reszta jak sie doczytaliscie Droga Krzyzowa mówiła o obronie zycia-egzekucji ktorej dokonuje sie na nienarodzonych i propagowaniu Duchowej Adopcji. co w tym takiego przerażającego??jestem pełna podziwu dla młodziezy i mam nadzieję ze bedzie inspiracją dla innych środowisk katolickich
Popieram całym sercem. Trzeba rozróżniać niektóre proste pojęcia, przesłania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok napisał:
"Czytając tego smsa pamiętaj ze to nie zaden zart. Zostalem skazany na smierc przez wlasna matke. W piatek nastapi egzekucja. Przyjdz i nie badz obojetny. Kosciol w milejowie godz. 16.30. CO JESZCZE WYMYSLI NSZ KSIADZ? STAC GO NA COS LEPSZEGO? lepiej niech sam zrezygnuje inaczej wywioza go na taczce dzieci na religie boja sie chodzic (mamy egzorcyste w parafii) SZOK tragedia
no i co w tym szokujacego? czego ludzie sie spodziewali? miesce-kościoł, godzina drogi krzyzowej pewnie stała jak w wiekszosci kosciołow. Kazdy kto w parafii chodzi do koscioła skojarzyłby o co chodzi. Media w szkokujacy sposob nawołuja do prawa do aborcji ( czyli jak mowa w smsie skazania na smierc przez własna matke)a ksiadz w parafii do obrony zycia- aby nie byc obojetnym. a co cie tak zaszokowało w tym smsie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że każdy z Was jest " mocny w gębie " ( przepraszam za wyrażenie ) tylko na forum gdzie nikt sie nie przedstawia z imienia i nazwiska. Jeżeli masz coś do kogoś - powiedz mu prosto w oczy, a nie obrabiasz du** a potem dodatkową ją li**** co za naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za dyskusja... Pamiętajmy, że Jezus będzie Nas rozliczał z każdego wypowiedzianego słowa, każdej najmniejszej myśli, każdego uczynku. Każdego. (;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...